Головна Культура Надбужанський вокальний гурт «Куди йдеш» святкує 25-річчя творчості

Надбужанський вокальний гурт «Куди йдеш» святкує 25-річчя творчості

Гурт релігійної пісні «Куди йдеш» прославляє Бущину своєю творчістю 25 років не лише на теренах лелечого краю, а й за межами країни. У неділю, 9 серпня, в приміщенні Буського районного народного дому відбудеться творчий концерт за участю всіх учасників складу.

У колективі співає отець Ярослав Лозовий (керівник), працівники відділу культури Надія Хом’якевич, Віктор Хом’якевич, Оксана Піджарко та майже постійно долучається до спільного виконання надбужанський гурт «Надбужанки». Раніше у колективі також співав ексдиректор Буського районного Народного дому Ігор Красіцький та вчитель Олександр Зеліско.

Цієї неділі о 16.00 годині в приміщенні Буського районного народного дому відбудеться святковий концерт «Гурту «Куди йдеш» – 25 років. Відсвяткуймо разом» з дотриманням усіх норм протиепідемічної безпеки  та соціальної дистанції.

Варто зазначити, гурт релігійної пісні «Куди йдеш?» був ініціатором Всеукраїнської акції «Оновлення душі—відродження України», яка відбувалось у 2005 році. Гурт часто організуває благодійні концерти та бере участь у міжнародних конкурсах.