Головна Культура Передостаннє відео до Дня музеїв присвятили Львівській галереї мистецтв ім. Б. Возницького

Передостаннє відео до Дня музеїв присвятили Львівській галереї мистецтв ім. Б. Возницького

Сьогодні оприлюднили передостанній відеоролик із серії відео про музеї Львівщини, який присвячений Львівській національній картинній галереї ім. Бориса Возницького.

«Цей музей – один з найбагатших і найбільших за експозиційною площею в Україні, а його відділи розташовані у різних куточках міста Лева. Тож запрошую не лише до перегляду ролика, а й до відвідин цих неймовірних місць!», – зазначив у своєму дописі у Фейсбуці голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Початком відкриття галереї вважається 14 лютого 1907 р., коли до галереї привезли колекцію західноєвропейського мистецтва українського цукрового магната з Поділля Івана Яковича, до якої входило понад 400 картин. У галереї представлені твори більше ніж з десяти європейських країн, зокрема, з Нідерландів, Франції, Іспанії, також з країн Далекого Сходу, твори декоративно-ужиткового мистецтва.

Виставки, які експонують в галереї, можна переглянути офіційному сайті галереї – http://lvivgallery.org.ua/exhibitions . Адреса – вул. В. Стефаника, 3, м. Львів.

Нагадаємо, до Міжнародного дня музеїв, який відзначається 18 травня,  департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА спільно з Радою директорів музеїв Львівщини підготували серію роликів про музеї Львівської області під назвою «Дивуватися. Цінувати. Берегти. Музеї Львівщини». Кожний з роликів присвячений різним музеям. Метою проєкту є ознайомлення громадськості із музейною культурою області та промоція відвідування музеїв.