Головна Культура У Львівському історичному музеї презентували виставку дитячого живопису та кераміки

У Львівському історичному музеї презентували виставку дитячого живопису та кераміки

Виставка представила творчість учнів школи, які черпають натхнення у творах Марії Примаченко, Катерини Білокур та інших джерел народного мистецтва.

До Дня захисту дітей у Львівському історичному музеї відкрили виставковий проєкт «Дивосвято. Світ краси і мрій».

На виставці представили понад 50-ть творів живопису та кераміки. Їх  створили учні Дитячої школи народних мистецтв (м. Львів).

Одним з перших оглянув виставку заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Разом з  колегами, оглянувши виставку, можу з впевненістю сказати, що тут точно є роботи майбутніх великих митців. Моя менша донечка дуже любить малювати. І це чудово, адже саме через художнє мистецтво дитина висловлює емоцію, реалізовує свої задатки, що своєю чергою сприяє її всебічному розвитку. Допомагати дитині навчатись – це велика праця,  тому велика вдячність всім, хто докладає зусиль, щоб дитина отримала фахові знання і стала якісним майстром. 

Потрібно плекати в дітей їх любов до творчості і сприяти розвитку талантів, так би мовити давати фарби та полотна, щоб вони могли себе проявити. Дякуємо воїнам, завдяки яким ми сьогодні тут можемо бути, а дітки – демонструвати свій талант. І нехай вільна, європейська країна, без росіян буде їхнім майбутнім», – зазначив Іван Собко.

Виставка презентує творчість учнів школи, які черпають натхнення у творах Марії Примаченко, Катерини Білокур та інших джерел народного мистецтва.

«Ми сьогодні демонструємо методику роботи нашої школи, те як ми вчимо і виховуємо наших маленьких українців: вчимо народного мистецтва, народних традицій, яке в нас коріння і звідки ми черпаємо силу,  чому ми українці», – розповіла директорка Дитячої школи народних мистецтв Галина Вихованська.

Ця тема присутня і в кераміці, і в батику, і в графіці та живописі.

«Діти спершу вивчають творчість художника, потім вони повинні створити власні твори за мотивами цього митця, пізніше – зреалізувати в матеріалі», – додала керівниця школи.

На виставці представили як індивідуальні роботи, так і колективні.