Головна Культура У музеї Грушевського представлять виставку Романа Петрика «Святині України»

У музеї Грушевського представлять виставку Романа Петрика «Святині України»

У середу, 4 січня, Львівський дім Грушевських запрошує усіх охочих  на відкриття виставки графічних робіт Романа Петрика «Святині України». На виставці представлено понад 40 творів автора.

«Графічне мистецтво є одним із найдавніших видів мистецтва. Перші зображення контурів і силуетів тварин та людей на стінах печер були графічними малюнками. Багато декоративно-прикладних речей, створених у добу неоліту та бронзового віку, епох Відродження – це теж зразки графічного мистецтва, – каже автор. – У моїх перших роботах особливе місце відведено зображенню дерев’яних церков. Церква – це особлива складова і невід’ємний компонент народності й духовного менталітету української нації. Вона завжди була джерелом відновлення, захисту і демонстрації українських традицій, обрядів та звичаїв».

За його словами, будівля храму втілює те чисте джерело, з якого український народ черпає наснагу до подальшої боротьби, творчість і фантазію для творіння, любов, лагідну вдачу і силу для ідентифікації себе як великої нації.

Початок – о 16 год.