Головна Листи Громади Львівщини отримали намети для облаштування пунктів обігріву

Громади Львівщини отримали намети для облаштування пунктів обігріву

250 наметів для облаштування пунктів обігріву отримали громади-партнерки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

У межах підтримки громад у підвищенні їх спроможності реагувати на надзвичайні ситуації, Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав 25 громадам-партнеркам Волинської, Львівської та Полтавської областей 250 великих наметів. Їх можуть використовуватися для облаштування пунктів обігріву у громадах.

«У громади зросла спроможність реагувати на надзвичайні ситуації, зокрема, під час тривалої відсутності електроенергії. Намети плануємо використовувати як пункти обігріву у локаціях, де відсутні капітальні споруди, що могли би бути використані за цим призначенням. Місткі, виконані з вогнезахисного брезенту, вони зможуть стати надійним прихистком для наших мешканців під час блекауту», – прокоментував Володимир Ременяк, голова Городоцької громади, Львівської області.

Ряд громад-партнерок Проєкту вже облаштували у наметах Пункти незламності, використовуючи в тому числі спорядження надане Проєктом, таке як генератори, старлінки, ліхтарі, вогнегасники, подовжувачі тощо. Таке спорядження стає особливо необхідним під час тривалого відключення світла.