Головна Культура «Українські музи не мовчать»: у Львові розпочинається Міжнародний музичний фестиваль «Віртуози»

«Українські музи не мовчать»: у Львові розпочинається Міжнародний музичний фестиваль «Віртуози»

Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика запрошує на фестиваль, який триватиме з 19 травня до 4 червня.

Як інформують у Львівській національній філармонії, під час Фестивалю відбудеться 15 концертів, виступлять 4 оркестри та 30 українських та іноземних солістів-віртуозів. Звучатиме класична музика на будь-який смак, відбуватимуться прямі трансляції подій для України та іноземних слухачів. Благодійні пожертви з онлайн-трансляцій спрямують на підтримку музикантів, які залишаються в Україні.

Тема 42-го фестивалю «Віртуози» пов’язана із непростим часом, у якому живе і бореться Україна. Наші «музи не мовчать»: музиканти продовжують освітлювати шлях до перемоги своїм мистецтвом, втішаючи душі й зранені серця. У фокусі Фестивалю — молоді українські віртуози; імениті іноземні виконавці, музика від бароко до сучасного танго, а також, найголовніше, — українське музичне мистецтво.

Окрасою 42-го Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози» стане виставка «Перемога світла» знаного львівського митця Ігоря Кузьмака, що відкриється 19 травня о 16:30. Понад двадцять картин прикрасять фоє філармонії, оспівуючи красу рідного краю, чарівних Карпат, улюбленого Львова.

Більше подій Фестивалю: https://bit.ly/3M7l8Bx