Перед ККЦ утворюються черги з охочих отримати допомогу.
У Консультативно-координаційних центрах, які з ініціативи Львівської ОВА працюють в усіх районах нашої області, продовжують фіксувати високий запит вимушених переселенців на допомогу.
Так, у ККЦ при Самбірській РВА утворюються черги з тих, хто потребує фінансових виплат від Угорської економічної служби.
«Для того, щоб людину міг підхопити у допомозі психолог, дуже важливо, щоб у людини були закриті базові потреби. Тоді вже її легше супроводжувати, тоді вже з нею може працювати психолог. Людям, які прибувають у нашу область з міст і сіл, де тривають активні бойові дії, дуже непросто сьогодні і ми разом з партнерами постійно перебуваємо у пошуку можливостей для них. Кожна консультація, кожна виплата – це важливий внесок у завтра для цих людей», – зазначила координаторка Консультативно-координаційних центрів у Львівській області Галина Бордун.
На допомогу від Угорської економічної служби мають право внутрішньо переміщені особи з регіонів, де зараз тривають бойові дії і ті, хто відповідає таким соціально-економічним критеріям вразливості:
– домогосподарства з одним опікуном (самотня матір, батько і т д);
– домогосподарства з вагітною/годуючою жінкою;
– домогосподарства з людиною з інвалідністю (I та II гр.);
– домогосподарства з особами віку 60+ ;
– багатодітні сім’ї.
Сума виплати становить 6660 грн (одноразова виплата за 3 місяці) шляхом переказу Western Union.
Необхідні для реєстрації документи:
– паспорт (український або закордонний);
– ідентифікаційний номер;
– свідоцтво про народження дітей;
– довідка ВПО;
– інші документи, які підтверджують статус.
Реєстрація відбувається під час інтерв’ю зі співробітниками організації і передбачає збір персональних даних про кожного члена домогосподарства. Реєструючись, бенефіціар надає згоду на обробку та передачу даних для отримання грошової допомоги.
Осіб, які отримали виплату від нас чи інших міжнародних організацій упродовж останніх 3 місяців, повторно не реєструють. Такі особи зможуть знову подати запит через 3 місяці після отримання допомоги.
Нагадаємо, ККЦ з ініціативи Львівської ОВА та у співпраці з понад 30 міжнародними партнерами працюють у кожному районі Львівської області – при РВА. Від серпня 2022 року тут надали різні види допомоги понад 42 тисячам людей.
Минулого тижня уряд прийняв постанову, згідно з якою схожі центри запрацюють в усіх областях Україні і називатимуться вони «Координаційні центри підтримки цивільного населення».
Якщо ви потребуєте психологічної, юридичної фінансової гуманітарної або іншої допомоги від ККЦ на Львівщині, заповнюйте анкету за посиланням і з вами сконтактуються: https://bit.ly/3NXAN8V
Якщо ваша організація готова допомагати людям у потребі, ставайте партнером ККЦ: https://bit.ly/3k2IBte