Головна Культура У Буському районі запрошують творчі родини взяти участь у фестивалі родинної творчості

У Буському районі запрошують творчі родини взяти участь у фестивалі родинної творчості

Буський районний Народний дім продовжив  традицію збирати творчі родини, яких об'єднує талант та любов до мистецтва, бажання жити музикою, збагачуватися духовно та культурно розвиватися. 

Фестиваль-конкурс родинної творчості  «Творча родина», який планується проводиться   в  рамках святкування 40-річчя Буському районному Народному дому, присв'ячений Міжнародному Дню сім'ї, бо саме в родині людина робить свої перші кроки, звідси і виходить у широкий світ і дарує своє мистецтво людям. 

   Організатором Фестивалю є Буський районний Народний дім та сімейний дует  Грушицьких. 
  Гості Фестивалю – Заслужена артистка України Наталія Май та її дочки Олеся і Станіслава.
   Участь можуть взяти всі бажаючі талановиті родини в різних сферах мистецтва, обдаровані вокалісти та колективи міста Буська і району, які закохані у рідну українську пісню, а також мають таланти до творчості декоративно-прикладного та  образотворчого мистецтва.  
    Хочеться побачити на сцені нових виконавців, співочі родини, відкрити нові таланти Надбужжя.
    У Фестивалі можуть взяти участь творчі родини, солісти (дуети, тріо) у віці від 6 років. Термін подачі заявки до 1 травня 2016 року (включно). Заявку на конкурс можна знайти на сайтах: Буський районний Народний дім, Буський портал, Буське радіо.
   Чекаємо  Ваші заявки на участь у конкурсі, який відбудеться 22 травня 2016 року в Буському районному Народному домі.
   За довідками звертайтесь за телефонами: 2-11-06, моб. (067) 74-57-678.  
На сайті Буського порталу в розділі «Фестиваль Творча родина» можна прочитати положення про фестиваль-конкурс та скачати заявку на участь.