Головна Культура У Буську відкрито пам’ятну плиту із зображенням Котляревського

У Буську відкрито пам’ятну плиту із зображенням Котляревського

У межах відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва 7 листопада 2014 року на фасаді районного Народного дому, в якому знаходиться Буська центральна районна бібліотека, урочисто відкрито пам’ятну дошку. 

Напис на ній гласить про те, що плиту встановлено до 70 – річчя створення Буської районної бібліотеки та 45 – річчя присвоєння їй імені Івана Котляревського. 
Такий  цінний дарунок до свята бібліотекарі отримали за підтримки Львівської обласної організації профспілки працівників культури та районного відділу культури та туризму Буської РДА. Виготовив плиту місцевий підприємець Богдан Степаник. Почесну місію відкриття здійснили очільники району – голова Буської РДА Богдан Гринишин та голова Буської районної ради Володимир Замроз, голова обласної організації профспілки працівників культури Михайло Підгурський, керівник відділу культури та туризму Людмила Ціхоцька, директор Буської ЦБС Оксана Стецик та директор РНД Ганна Грушицька. Пам’ятну дошку освятив отець Ярослав Лозовий.  

Леся Вовк, зав.методично-бібліографічного відділу Буської ЦРБ