Головна Свято У Буському районі волонтери проводять благодійну акцію до дня Св. Миколая.

У Буському районі волонтери проводять благодійну акцію до дня Св. Миколая.

Уже третій рік поспіль ГО "Молодь За зміни" організовує благодійну акцію "Подаруй дитині свято". Цьогоріч теж не вийняток. Молоді волонтери відвідали дитячий будинок «Добре серце», що у селі Новий Милятин та зібрали листи з побажаннями вихованців дитячого будинку. Мета та умови акції незмінні – кожен охочий може вибрати дитячий лист на сторінках в соціальних мережах та виконати дитячі побажання до свята Миколая.

За словами організаторів, метою акції є подарувати дітям незабутнє свято Миколая, підтримати їхню віру в добро та казку, зібравши замовлені подарунки та найнеобхідніше. Побажання дітей прості та під силу до виконання кожну з нас. Традиційно дівчатка просять – заколки,ляльки та спіднички, хлопчики – футбольні форми, м'ячі та спортивні костюми.Кожен потребує теплих речей та взуття на зиму, білизну та засоби гігієни, саме на цьому просимо волонтерів акцентувати увагу.
Протягом цього тижня свої листи також напишуть львівські діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а саме діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти чиї батьки брали участь в АТО, діти переселенців з Криму та Сходу, діти інваліди, сироти та діти позбавлені батьківського піклування.
Пропонуємо усім охочим стати помічниками Святого Миколая, взявши дитячого листа чи просто здійснивши одне з побажань котроїсь дитини, або ж принести канцтовари,розвиваючі ігри, книжики, солодкі подарунки в «офіс Святого Миколая» на вулиці Куліша22/3а – до 15 грудня.