Головна Культура У Буський район прибули на святкування новорічно-різдвяних свят школярі з Донеччини

У Буський район прибули на святкування новорічно-різдвяних свят школярі з Донеччини

В рамках проведення Всеукраїнської акції «Святкуймо Різдво разом!» в Буський район вчора, 3 січня, прибула делегація учнів та педагогів в кількості 22 осіб з Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Волноваського району Донецької області. 

Гості приїхали потягом Маріуполь – Львів разом з іншими школярами зі східних областей на головний залізничний вокзал м.Львова, звідки «Школяриком» їх доставили у Новомилятинську ЗОШ І-ІІІ ступенів, де їх гостинно зустріли діти, вчителі, дирекція навчального закладу, керівник відділу освіти РДА Богдан Глуховецький.
У актовій залі донеччанам запропонували переглянути пізнавальний відеофільм про школу, Буський район, організували концерт, розподілили по сім’ях однолітків, де проживатимуть та зустрічатимуть Різдво: Новий Милятин, Старий Милятин, Ріпнів та Новий Ріпнів.

Програма перебування:4.01- екскурсія музеями м. Львова. /Львівський історичний музей, музей «Арсенал», музей визвольних змагань та ін/.
5.01 – Екскурсія до Олеського, Підгорецького, Золочівського замків та літописного давньоруського Плісненсько – «Золота підкова».
6.01 – зустріч з керівництвом Буської РДА та Буської районної ради. Екскурсія літописним містом Бужеськ. Розучування колядок та підготовка до Святвечора. 
7.01 – святкування у родинах Різдва. Колядування з Вертепом. Знайомство із Різдвяними традиціями та звичаями бужан.
8.01 – шкільне свято в Новомилятинській ЗОШ «Схід і захід разом». Перегляд Різдвяних дійств на площах міста Львова. Від’їзд делегації.

/світлини М.Тимчишина/.