Головна Культура У Буську відзначили день народження Кобзаря

У Буську відзначили день народження Кобзаря

Вчора, в місті Буськ біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулися урочистості з нагоди відзначення 207-ї річниці з дня народження нашого видатного поета, письменника, художника, мислителя і борця.

Участь у заході взяли заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин, міський голова Буська Ростислав Сліпець, начальник відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Богдан Глуховецький, священослужителі та громадськість.

Квіти до монумента Тарасові Шевченку поклали заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин та Буський міський голова Ростислав Сліпець.

На імпровізованій сцені звучали твори Т.Шевченка, покладені на музику – “Заповіт”, “Думи мої, думи…”, “Реве та стогне Дніпр широкий…” у виконанні Народної хорової капели “Освітяни” (диригент – Марія Дорош), а також поезії, які майстерно декламували вихованці Буського ДБЮТ – Маркіян Кирик, Христина Процик, Марта Радіо та Зоряна Курій.

Вели урочистий захід Марія Камінська та Андрій Курчаба.

Нагадаємо, що 9 березня 2019 року в Буську офіційно відкрили пам’ятник Кобзарю, авторами якого є скульптори брати Сухорські. Монумент виготовлений за спеціальною технологією із бетонної основи на мідній чеканці у повний зріст людини.

Фото Сергій Пенцак