Головна Культура У театрі імені Марії Заньковецької у Львові облаштували сучасне освітлення завдяки міжнародному...

У театрі імені Марії Заньковецької у Львові облаштували сучасне освітлення завдяки міжнародному проєкту та коштам обласного бюджету

У Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької уже становили нове світлове обладнання, яке придбали в межах спільного проєкту Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» та грантової програми ««Кусаноне», що фінансується Посольством Японії в Україні.

«У театрі встановили нові прожектори, світлодіодні матричні панелі та димерні блоки. Фінансовмй ресурс проєкту становив понад 2,7 млн грн.  — це загальна сума витрат на закупівлю обладнання, в т.ч. майже 2,3 млн грн — це грантові кошти саме від програми «Кусаноне» наших японських партнерів. Також 445 тис. грн додала з обласного бюджету Львівська обласна рада, – кажуть в Асоціації. – Тішимось результатам успішної реалізації проєкту, адже модернізоване обладнання доповнить талановиту гру акторів, а глядачі отримають неймовірні враження».

Слід додати, що це уже другий проєкт, який отримав підтримку від Посольства Японії. Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» у 2016 році реалізувала проєкт «Модернізація медичного обладнання для Львівської обласної клінічної лікарні ОХМАТДИТ», в рамках якого закупили лабораторне обладнання: аналізатор газів крові та електролітів, гематологічний аналізатор та біохімічний аналізатор, 4 монітори за наглядом стану пацієнта, 1 апарат штучної вентиляції легень.