Головна Листи 130 тисяч ВПО проживають на Львівщині в закладах державної та комунальної форм...

130 тисяч ВПО проживають на Львівщині в закладах державної та комунальної форм власності

Станом на сьогодні у Львівській області офіційно зареєструвались як ВПО 242 тисячі людей. З них понад 75 тисяч – діти, 110 тисяч осіб працездатного віку, понад 30 тисяч пенсіонерів та 8 тисяч осіб з інвалідністю. Більшість осіб зареєструвались у квітні. У травні – лише 15 тисяч. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

130 тисяч ВПО проживають в закладах державної та комунальної форм власності.
«Також безкоштовно прихисток вимушеним переселенцям надають у приватному секторі. За це передбачена компенсація. За березень власникам житла на Львівщині виплатили майже 190 тисяч гривень з державного бюджету. Крім того, департамент паливно-енергетичного комплексу передав для фінансування з держбюджету компенсації за квітень на суму понад 2 мільйони гривень, за кошти міжнародних фінансових організацій – майже 7 мільйонів. Вказані суми мають надійти на рахунки власників житла, які прихистили ВПО, вже найближчим часом», – наголосив Максим Козицький.

Він зазначив, що реальна кількість вимушених переселенців на Львівщині є набагато більшою, оскільки далеко не всі, хто приїхав зі зон бойових дій та проживають в приватному секторі, повідомили про це місцеві органи влади.