Головна Листи Біля Львівської ОВА усі охочі можуть долучатися до плетіння сіток

Біля Львівської ОВА усі охочі можуть долучатися до плетіння сіток

Зараз у парку «На Валах» біля Львівської ОВА мешканці області, переселенці, працівники Львівської ОВА, діти разом з волонтерами штабу Порохової вежі плетуть маскувальні сітки для українських бійців.

Захід розпочався о 12:00  і попередньо триватиме до 17:00, проте охочих допомогти зібралося на стільки багато, що заплановані сітки сплетуть швидше. Одночасно сітки розміром 10 на 6 м та 10 на 10 м плетуть близько 130 людей.

Куратори-волонтери показують, як правильно плести сітки, то ж взяти участь у заході можуть навіть ті, хто ніколи не пробував цього робити. Час від часу плетіння сіток зупиняється – в цей момент хтось з волонтерів зачитує позитивні новини з фронту – про знищення ворожого танка, контрнаступ українських військ або звільнення від росіян чергового населеного пункту.

Поки батьки плетуть сітки, діти мають можливість у дитячому куточку намалювати, написати, вирізати чи просто зробити листівку для українських солдатів.

«В час війни ми маємо показати максимальну консолідацію своїх сил заради того, щоб ворог назавжди забув, що таке заходити на територію незалежної суверенної держави України. Тому що дивлячись на ці маразмитичні ідеї і розповіді окремих очільників цієї країни, ми розуміємо, що мова йде не тільки про Україну.

Тому сьогодні ми беремо участь у цій акції і закликаємо усіх, хто має змогу, приєднуватися. Кожна сітка – потрібна. Загалом 90% жителів Львівщини тим чи іншим чином беруть участь в обороні країни», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Організував подію департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА разом з волонтерським штабом Порохової вежі та Львівським обласним молодіжним центром.

Як розповіли у департаменті, виготовлені сьогодні сітки передадуть військовим, які перебувають у Донецькій області.

У заході беруть участь діти-переселенці з Харківської, Донецької та Київської областей, які є учасниками проєкту «Діти країни: розваги для відваги» Львівської обласної науково-педагогічної бібліотеки, вихованці Львівського обласного молодіжного центру та близько 30 внутрішньо переміщених осіб, які проживають у координаційному центрі Львівської ОВА для ВПО.