Головна Листи Андрій Синюта прозвітував за п’ять років роботи на посаді керівника Західноукраїнського спеціалізованого...

Андрій Синюта прозвітував за п’ять років роботи на посаді керівника Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру

Генеральний директор комунального закладу Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» Андрій Синюта прозвітував перед колегами за п’ять років роботи на посаді керівника.

«Ми формуємо умови для надання якісної медичної допомоги маленьким пацієнтам, покращуємо їхнє перебування у закладі, створюємо комфортні умови роботи для працівників.

Через пандемію і повномасштабну війну довелося ухвалювати складні рішення, часто переформатовувати свою роботу. Проте впевнений, що ці зміни стануть підґрунтям для подальшого розвитку лікарні як провідного дитячого медзакладу в Україні», – наголосив Андрій Синюта.

Основні акценти звіту:

– Ефективні кроки щодо реорганізації та структуризації лікарні: створено Опікунську раду, перехід до комунальної форми власності, оптимізація штату тощо.

– Утеплено фасади центру і замінено вікна на енергозберігаючі. Встановлено індивідуальний тепловий пункт із регуляцією температури в приміщеннях центру. Це дало суттєву економію (33%) теплоспоживання уже в перший рік після проведення робіт.

– Створення нових підрозділів Центру: клініки дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку і генетичного підрозділу клініко-діагностичної лабораторії (HLA-типування).

– Впроваджено органну трансплантацію – пересадка нирки та включення до пілотного проекту щодо органної трасплантації. Проведено 7 трансплантацій нирок від родинного донора та 3 трансплантації нирки від неродинного донора.

– Центр зареєстровано як офіційний провайдер безперервного професійного розвитку медичних працівників – створено та налагоджено діяльність «АКАДЕМІЯ ЗУСДМЦ».

– Стажування за кордоном 76 медичних працівників центру.

Андрій Синюта очолює Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр упродовж 12 років.