Головна Листи БФ «Джерело відродження» допомагатиме Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні

БФ «Джерело відродження» допомагатиме Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак разом із заступницею директора благодійного фонду «Джерело відродження» Людмилою Нечипоренко та координаторкою проєктів розвитку та будівництва об’єктів соціальної інфраструктури Львівського офісу благодійного фонду Алісою Волковою відвідали комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня».

За словами Ірини Гримак, благодійники фонду «Джерело відродження» спільно з американською глобальною організацією Americares Foundation уже забезпечують медичними препаратами та обладнанням психіатричну лікарню у Харкові. Відтепер фонд допомагатиме і Львівській психіатричній лікарні.

«Наша комунальна установа з початком повномасштабної війни прихистила понад 200 евакуйованих пацієнтів з Харкова. Загалом же на лікуванні тут перебуває близько тисячі пацієнтів, а тому потреби медзакладу є значно більшими, ніж раніше.

З адміністрацією лікарні обговорили можливість проведення першочергових ремонтних робіт. Також з’ясували як покращити технічне оснащення відділень, які меблі та електроприлади необхідні, а також як поліпшити забезпечення пацієнтів, зокрема, лікарськими засобами», – повідомила Ірина Гримак за результатами зустрічі.

Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня – третій комунальний заклад області, який співпрацюватиме з фондом «Джерело відродження» у межах меморандуму, підписаного з Львівською обласною радою. Фонд уже допомагає Львівській обласній клінічній лікарні і Львівській обласній лікарні відновного лікування у Соснівці.