Головна Листи На сайті «Львівобленерго» з’явилась додаткова функція пошуку будинку у графіку аварійних відключень

На сайті «Львівобленерго» з’явилась додаткова функція пошуку будинку у графіку аварійних відключень

Аби отримати інформацію, до якої групи належить ваш будинок у графіку аварійних відключень варто натиснути кнопку «Дізнатися» і ввести населений пункт, вулицю та номер будинку.

Форму пошуку групи за адресою у графіку відключень додали у розділі «Чому немає світла» на сайті «Львівобленерго»: https://poweroff.loe.lviv.ua/. На сайті доступний також уточнений графік аварійних відключень.

Зверніть увагу, що при введені даних потрібно обирати назви та номер з меню пошуку. Якщо Ваш будинок має адресу з літерою (А, Б тощо), а в запропонованому переліку такого номера немає, обирайте число без літери.

У випадку, коли в пошуку інформації про групу не знайдено, це означає, що дані за Вашою адресою ще не внесені або ж Ваш будинок наразі не потрапляє до графіку відключень.

У такій ситуації перевірити свою приналежність до певної групи можна за часом фактичного відключення або за повідомленням у чат-ботах у Viber і Telegram.

Якщо Ви вже пробували шукати себе у графіках раніше, радимо зробити це ще раз, після оновлення.

Важливо знати, що вказаний час відключень може збільшуватись до однієї години, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань.

Окрім цього, у час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, адже їх може атакувати ворог. Це теж може збільшити перерву в електропостачанні.