Головна Листи Благодійний фонд нагородив мешканців Бущини медаллю «За заслуги перед містом»

Благодійний фонд нагородив мешканців Бущини медаллю «За заслуги перед містом»

За вагомий внесок у розвиток району, активну громадянську позицію від Благодійного фонду сприяння розвитку творчості та мистецтв «Вікторія» у Буську було нагороджено шістьох мешканців медаллю «За заслуги перед містом».

За словами голови Благодійного фонду сприяння розвитку творчості та мистецтв «Вікторія» Олександра Саримсакова, цією медаллю нагороджують видатних і талановитих особистостей, які зробили вагомий особистий внесок у розвиток будь-якої сфери життєдіяльності міста, здійснення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, збагачення і збереження національної історико-культурної спадщини, плідну благодійну, гуманістичну та громадську діяльність, мають високі трудові досягнення, професійну майстерність тощо.

Минулоріч нагородою були відзначені 20 осіб, серед них – представники ЗМІ, культури, члени Товариства «Бужани». Цьогоріч Олександр Саримсаков назвав шістьох осіб, які удостоїлись цієї нагороди: голова Буської районної ради Богдан Глова, автор та виконавець українського шансону, Сергій Тихоненко, мешканець Буська, який сприяє відновленню палацу Бадені Ігор Мартинович, альпіністу з села Утішків Михайло Туркевичу (посмертно), керівник творчого колективу «Плеяда» Олег Сусол (посмертно), співачці, що жила на теренах міста, а нині у Львові, Ніна Байко.

Нагадаємо, Олександр Саримсаков є відомий поет-композитор, учасник АТО, президент благодійного фонду сприяння розвитку творчості та мистецтв «Вікторія». Цьогоріч він вдруге організовував Всеукраїнський фестиваль сучасної патріотичної і військової пісні «Пісні народжені війною», що проходив у м.Яремче.