Головна Листи Благодійники передали допомогу для Львівської обласної клінічної лікарні

Благодійники передали допомогу для Львівської обласної клінічної лікарні

Львівська обласна клінічна лікарня отримала благодійну допомогу, зокрема ультразвуковий апарат портативний Sonosite M urbo з чотирьома датчиками, витратні матеріали, медикаменти, медичний одяг. А від «Nova Ukraine» – апарат високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ-200 «Надія-4».

Лікарня отримала таку допомогу від благодійних фондів ZDOROVI agency і Nova Ukraine для потреб пологового та гінекологічного відділень.

«Безсумнівно, така підтримка є важливою і відчутною для нас. Адже у ЛОКЛ ми опікуємося жінками із складними патологіями, які потребують високоспеціалізованої гінекологічної чи родопомічної допомоги. І це не лише жінки із Львівської області, а й пацієнтки з інших регіонів України. Дякуємо команді БФ «Здорові» та БФ «Nova Ukraine» за опіку, поміч і небайдужість. Вдячні за добро і надану благодійну допомогу. Спільними зусиллями стаємо ще краще”, – зазначив завідувач пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні Володимир Солощенко.

За рік у пологовому відділенні лікарні прийняли 1091 пологи. Тут народилось 1122 дитини, з них двійні – 27, трійні – 3 та 71 – передчасно народжена дитина.