Головна Листи Колективу Львівського перинатального центру представлено нового керівника – Марію Малачинську

Колективу Львівського перинатального центру представлено нового керівника – Марію Малачинську

керівник Львівського перинатального центру – Марія Малачинська

Сьогодні, 4 лютого, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк представив колективу Львівського обласного клінічного перинатального центру нового керівника – Марію Малачинську.

Нагадаємо, Марія Малачинська перемогла в конкурсі на посаду директора комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний перинатальний центр» і рекомендована конкурсною комісією до затвердження сесією Львівської обласної ради. Відтак до моменту затвердження вона керуватиме медичним закладом у статусі виконуючої обов’язки.

До речі, проект рішення про призначення Марії Малачинської внесено до порядку денного XXІV чергової сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться 11 лютого.

«У зв’язку із медичною реформою, зокрема її напрямків, що набувають чинності з 1 квітня, позиція Львівської обласної ради однозначна – всі медичні заклади повинні мати своїх не виконуючих обов’язки керівників, а повноцінних директорів на контрактній основі. Очільники медустанов повинні розуміти відповідальність, яка лягає на їхні плечі в умовах непростої реформи галузі охорони здоров’я.

Маю надію, що вже цього року Львівський перинатальний центр за фінансової підтримки з державного та обласного бюджетів запрацює на повну свою потужність», – сказав Богдан Гагалюк.

Крім того, у Львівському перинатальному центрі з вересня 2019 року проводилися ремонті роботи, про що Буський медіа-портал повідомляв раніше.

Крім того, перший заступник голови облради подякував за роботу попередньому керівнику перинатального центру Олесі Бойчук та побажав колективу успіхів у роботі.