Головна Листи Дефібрилятори для Бродівської ЦРЛ та путівник шрифтом Брайля у Золочівській міській бібліотеці:...

Дефібрилятори для Бродівської ЦРЛ та путівник шрифтом Брайля у Золочівській міській бібліотеці: головне за добу

Про важливе з життя Львівщини за добу поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Стрийська центральна районна лікарня отримала 10 дефібриляторів. Їх надав волонтерський штаб «Українська команда», – зазначив очільник Львівщини.

На Львівщині всі заклади професійної освіти забезпечені генераторами. Нові пристрої вдалось придбати завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ Ukraine). Відповідну угоду з агентством уклав Департамент освіти і науки Львівської ОДА.

«Оброшинська сільська рада передала дві інтерактивні панелі в місцевий дитячий садок до Дня дошкілля. Обласна асоціація місцевих рад «Ради Львівщини» передала дошкільному закладу два ноутбуки», – поінформував Максим Козицький.

У районах області відбудуться зустрічі зі сім’ями військовослужбовців, зокрема загиблих, зниклих безвісти або тих, які перебувають у полоні. Такі зустрічі організовують у межах роботи Координаційних центрів, які працюють в усіх районах області з ініціативи Львівської ОВА. Діалог проходить у форматі питання-відповідь. Графік на цей тиждень – тут.

«Золото» в особистій першості на чемпіонаті України зі стрільби з лука здобув житель села Солонка Маркіян Івашко. Також він посів друге місце у змішаних змаганнях», – додав керівник області.

Для осіб з інвалідністю, які відвідують Бродівський реабілітаційно-педагогічний центр «Струмок», покращили умови перебування. Завдяки співпраці з благодійниками з Польщі облаштували кухню – встановили холодильник, посудомийну та пральну машини. Люди з інвалідністю відвідують цей центр з 09:00 по 14:30 та щодня харчуються у ньому.

Триває реєстрація на Всеукраїнський ветеранський форум «Коло Побратимів». Захід обʼєднає представників громадського сектора, місцевих громад, реабілітаційних центрів Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Одеської та Дніпропетровської областей, ветеранів та волонтерів. Програма та контакти – за посиланням.

Золочівська міська бібліотека імені Івана Франка отримала путівник західними теренами України шрифтом Брайля. Його передав голова Золочівської громади. Ініціативу «Безбар’єрне суспільство як елемент взаємоповаги між людьми та запорука розвитку громади» в межах HOVERLA / проєкт USAID в Україні впроваджує Золочівська громада спільно з Львівською асоціацією розвитку туризму у партнерстві з ГО «Реабілітація осіб з інвалідністю».