Головна Листи Городоцька центральна лікарня завдяки міжнародному проєкту придбала сучасне обладнання

Городоцька центральна лікарня завдяки міжнародному проєкту придбала сучасне обладнання

Пацієнти Городоцької центральної лікарні відтепер мають можливість отримати якісну діагностику та ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту завдяки новому ендоскопічному обладнанню, придбаному в рамках Програми ‘Кусаноне’, яка фінансується Посольством Японії в Україні .

Про це повідомили в Асоціації Єврорегіон Карпати-Україна.

«Ця сучасна технологія вже незабаром буде впроваджена у хірургічному відділенні лікарні, де завершується налаштування та навчання персоналу лікарні ефективному користуванню обладнанням.

Загальна вартість обладнання склала майже 3,5 мільйони гривень, з яких 3,2 мільйона гривень – це грантові кошти від Програми ‘Кусаноне’ та понад 300 тисяч гривень з бюджету Городоцької міської ради.

Обладнання такого класу та успішна його експлуатація дозволить Городоцькій лікарні отримати ще один пакет послуг від Національної служби здоров’я України.
Раді, що допомогли зробити медичні послуги в Городоцькій громаді якіснішими та доступнішими», – каже в.о. директора Асоціації Наталя Савка.

Слід зауважити, зараз команда Асоціації Єврорегіон Карпати-Україна спрямовує зусилля на покращення здоров’я наших громад та фіналізує підготовку ще кількох заявок на конкурсний набір програми Interreg NEXT Poland-Ukraine у пріоритеті “Здоров’я”.