Головна Листи Історико-культурний заповідник “Стільське городище” запрошує на пізнавальні екскурсії на свіжому повітрі

Історико-культурний заповідник “Стільське городище” запрошує на пізнавальні екскурсії на свіжому повітрі

Знайомитися з пам’ятками «Стільського городища» – давньої столиці Білих Хорватів в селі Стільсько запрошують працівники  Історико-культурного заповідника “Стільське городище”, який є комунальним закладом Львівської обласної ради. Територія Історико-культурного заповідника “Стільське городище” зберігає чимало цікавих фактів та загадок минулого. У кожну пору року тут багаті краєвиди, чисте повітря і цікаві маршрути.

Нагадаємо, головною ознакою Стільського городища є рештки потужних земляних насипів – валів рукотворного походження, що залишились від укріплень давнього міста.

На відстані понад 2 км від Стільського городища, в урочищі «Печера» знаходиться Ілівське городище-святилище білих хорватів VIII–X ст.

У селі Дуброва серед скель вапняково-піщаного походження знаходиться Камінь “Диравець”. Проведені наприкінці 80-х років обстеження цієї пам’ятки засвідчили його культове призначення.

Колектив заповідника постійно проводить дослідницьку діяльність задля збереження української культурної спадщини. Віднедавна розширено екскурсійні програми, щоб кожен охочий міг дізнатися більше про історію рідного краю. На території  Стільського городища розроблено проєкти туристичних маршрутів зі зручним доступом до численних пам’яток. Також науковці закладу налагоджують співпрацю з іноземними партнерами: освітніми, науковими та пам’яткоохоронними організаціями.

«Зважаючи на сприятливі погодні умови, запрошуємо вас на екскурсію пам’ятками заповідника. За детальною інформацією щодо замовлення екскурсій звертайтесь за телефонами: +38 (097) 632-14-62 або +38 (050) 696-38-16», – наголошує адміністрація історико-культурного заповідника Стільське городище.