Головна Свято З різдвяною колядою до захисників бригад ТрО завітали волонтери з Львівщини (фото)

З різдвяною колядою до захисників бригад ТрО завітали волонтери з Львівщини (фото)

Різдвяна коляда завітала до військовослужбовців зі 103 та 125 бригад Сил тероборони Збройних Сил України.

Волонтери зі Львова подолали понад тисячу кілометрів, аби дістатись до бійців бригади та подарувати їм радість різдвяних свят. Вертепом, колядками та привітаннями хлопці та дівчата  передали бійцям відчуття справжнього духу Різдва навіть на передовій, попри ворожі обстріли та справжні різдвяні морози.

Окрім традиційних різдвяних забав, волонтери привезли зі собою гостинці для військовослужбовців, а також подарували солодкі подарунки місцевій малечі з навколишніх населених пунктів.

«Волонтери також влаштували для дітей вертеп. Деякі з них побачили таке дійство вперше. І вже точно ніхто з них не залишився обділений подарунками! Так різдвяна коляда сьогодні об’єднала всю Україну, адже звучала з такою ж урочистістю та щирістю як на Львівщині, так і на сході нашої країни», – повідомили у 103 бригаді Сил ТрО.

Від командування бригади творчий колектив отримав почесну подяку.

Разом з тим різдвяний вертеп завітав і до бійців 125 бригади Сил територіальної оборони. Під керівництвом Заслуженого діяча естрадного мистецтва України Богдана Бовшика військових зі святами привітав колектив Великогрибовицького Ліцею.