Головна Листи Ключове за добу: ще один випадок сказу зафіксували на Львівщині

Ключове за добу: ще один випадок сказу зафіксували на Львівщині

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало. Дякуємо за це нашим захисникам на всіх фронтах», – зазначив очільник Львівщини.

Евакуаційними потягами на Львівщину за добу прибули ще 98 людей, евакуаційним автобусом – 34 ВПО. До Перемишля з нашої області вирушили 1155 осіб.

«Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України вручила директорові департаменту економічної політики Львівської ОВА Степану Куйбіді подяку за сприяння у захисті прав бізнесу. Дякую Степану та всій команді Львівської ОВА за оперативні та якісні результати роботи в умовах воєнного стану», – повідомив Максим Козицький.

Також він поінформував, що ще один випадок сказу зафіксували на Львівщині. В Івано-Франківській громаді Яворівського району від сказу загинув домашній собака. Потерпілим та власникам тварини надають терміновий курс антирабічних щеплень. Також фахівці оглядають та позапланово вакцинують проти сказу домашніх тварин під час подвірних візитів.

«У Стрийському районі для ВПО та «Пунктів Незламності» Міжнародна організація з міграції (МОМ) надала гуманітарну допомогу, зокрема матраци, ковдри, набори постільної білизни, подушки, розкладні стільці, лампи на сонячних батареях, каністри для води», – зазначив очільник Львівщини.

У Стрию спорудять пам’ятник відомому отцю, композитору, диригенту та громадському діячеві Остапові Нижанківському. Постамент встановлять у сквері перед храмом святого Якова, який зараз будують. Окрім того, 2023 Стрийська громада оголосила роком Остапа та Нестора Нижанківських.

«Проїзд державними та місцевими дорогами Львівської області забезпечений. Уночі для розчищення шляхів залучили 42 одиниці спецтехніки», – додав Максим Козицький.