Головна Листи Кросівки для дітей, які обирає Президент: Дрогобицька РВА передала близько 80 пар...

Кросівки для дітей, які обирає Президент: Дрогобицька РВА передала близько 80 пар взуття для ВПО

Понад 80 пар спортивних кросівок бренду «Saucony» для соціально незахищених та внутрішньо переміщених дітей Дрогобиччини, сьогодні передала Дрогобицька районна військова адміністрація завдяки партнерам із громадської організації  «Самооборона Борислава» та колегам з Польщі.

Начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк разом зі службовцями та колегами ГО «Самооборона Борислава» відвідали Бориславську загальноосвітню санаторну школу-інтернат, щоб подарувати дітям більше двадцяти пар якісних нових кросівок. Сьогодні тут мешкає 27 внутрішньо переміщених дітей із Донеччини, які позбавлені батьківської опіки та були змушені покинути рідні міста внаслідок російського нападу.

Також завітали й в дитячий  будинок  Борислава «Оріана», де мешкають статусні діти (позбавлені батьківського піклування) та діти-сироти з міста-героя Волновахи. Крім того, десяток пар нових кросівок «Saucony» отримали соціально незахищені діти Дрогобицької та Трускавецької  територіальних громад району.

«Велика радість бачити щасливі дитячі обличчя, які із захватом приміряють нові кросівки, сперечаються щодо розміру, кольору, але врешті втішаються і дякують за подарунки. В якісному спортивному взутті наші діти зможуть займатись різними видами спорту, а найголовніше — почувати себе впевненіше та мати відчуття  того, що про них не забувають. Бо олімпійський девіз «Швидше, вище, хоробріше — разом»  про нашу українську молодь, яка об’єднується, бореться  і не здається. Навіть в найзапекліший час війни», — зазначив Степан Кулиняк.

До слова, бренд  «Saucony» — один з провідних спортивних фірм, взуття якого одягали української футболісти спортивного клубу «Динамо». А ще кросівки цієї марки носить Президент України Володимир Зеленський.  Це підтвердження того, що для наших дітей ми намагаємось віддати все найкраще.