Головна Листи Працівники Львівської ОВА стали донорами крові для українських захисників

Працівники Львівської ОВА стали донорами крові для українських захисників

До Дня державної служби керівництво та працівники Львівської обласної військової адміністрації здали кров для військових та усіх, хто її потребуватиме.

Долучились до ініціативи пів сотні працівників Львівської ОВА. Серед них керівники багатьох структурних підрозділів. Більшість стали донорами вперше. Однак були й ті, які вчергове дарують свою кров, адже є універсальними донорами.

«Від 24 лютого події розгорталися дуже швидко. Та службовці ЛОВА навчилися жити у невідомості і маленькими, але дуже важливими справами допомагати країні. Багато з них волонтерили на вокзалі, на гуманітарних складах, у прихистках, допомагали забезпечувати людей гарячою їжею і одягом, їздили та продовжують їздити в райони, щоб допомогти вирішити проблеми на місці, докладаються, щоб в області було паливо, дбають про продовольчу безпеку, зустрічаються з багатьма закордонними організаціями, щоб отримати допомогу для України. Більшість протягом перших тижнів, а дехто і місяців, – працювали без вихідних», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Цього року є зовсім інше сприйняття відзначення важливих дат. Державна служба – це в першу чергу про “службу”, ми всі це зрозуміли з перших днів повномасштабної війни, коли працювали в цілодобовому режимі. Тому треба подякувати один одному за цей період, який ми пройшли разом як команда. Але стандартні відзнаки зараз втратили сенс. Коли я спитала колег, який захід зробити, то варіанти були або здати кошти для ЗСУ, або сформувати необхідну гуманітарну допомогу, а кілька співробітниць сказали, що  хочуть здати кров для поранених. Згодом знайшлось ще пів сотні охочих. Тому цього року відзначаємо саме так. І хочемо передати естафету іншим», – зазначила керівниця апарату ОВА Ірина Шурпяк.

Львівська ОВА запрошує долучитись до флешмобу інші обласні військові адміністрації України. Зокрема, ініціативу передають Івано-Франківській ОВА.

Пам’ятайте: бути донором – це благородно!