Головна Листи Львівщина готова до нового опалювального сезону на 60%

Львівщина готова до нового опалювального сезону на 60%

На котельнях комунальної та відомчої власності створили запас вугілля, деревини та палетів.

Як поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький наразі Львівщина готова до нового опалювального сезону на 60%

«У нашій області є 1682 котельні. Станом на сьогодні 1026 з них уже готові до роботи в осінньо-зимовий період. На котельнях комунальної та відомчої власності створили запас вугілля, деревини та палетів»,- зазначив Максим Козицький.

Планують заміну десятка котлів та такої ж кількості капітальний ремонт. В межах підготовки житлового фонду проводять роботи з ремонту внутрішньобудинкових систем електропостачання, ремонту внутрішньобудинкових систем постачання теплової енергії  та гарячої води та промивання  внутрішньобудинкових систем постачання теплової енергії. Здійснили комплексну підготовку 11 508 житлових будинків та 1 535 об’єктів соціальної сфери.

Стан готовності водопровідно-каналізаційного господарства області складає 63%. Запланували ремонт та заміну 45 км. водопровідних та каналізаційних мереж. Станом на 30 липня відремонтували та замінили 26,92 км (55 %).

«На випадок відключення електроенергії заклади охорони здоров’я і соціального захисту на 100% забезпечили генераторами»,- зазначив Максим Козицький.

Крім того, упродовж підготовки до осінньо-зимового періоду здійснюють перевірку наявності та готовності до експлуатації резервних джерел живлення в  закладах освіти, культури, теплопостачальних та водопровідно-каналізаційних підприємствах.

«Постійно ведемо перемовини з донорськими організаціями, щоб створити в області максимально великий резерв альтернативних джерел живлення. Затвердили Комплексний план проходження осінньо-зимового періоду 2023/24 року. Розробили план реагування у випадку кризових ситуацій, зокрема у разі ушкоджень об’єктів теплоенергетики, водопостачання, водовідведення, електропостачання та газопостачання. Усі фахівці профільних підрозділів знають, що мають робити»,- додав очільник області.

Повністю підготуватися до нового опалювального сезону Львівська область має до 1 жовтня.