Головна Листи Львівщина передала у Херсонську область генератори та теплові гармати

Львівщина передала у Херсонську область генератори та теплові гармати

Два десятки пристроїв передали для потреб районів, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Сьогодні, 8 червня, департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної військової адміністрації передав для постраждалих районів Херсонщини, які затоплені внаслідок підриву Каховської гідроелектростанції, допомогу у вигляді генераторів та теплових гармат.

Передали 10 генераторів потужністю 10 кіловат, а також 5 теплових гармат на 21 кіловат та ще 5 теплових гармат на 33 кіловати. Вантаж допоможе забезпечити теплом та електрикою регіон, який постраждав.

«У Львівській області напоготові усі служби та прихистки, але наразі на Львівщину не прибув ще жоден евакуаційний потяг з людьми, які постраждали через підрив Каховської ГЕС, лише декілька сімей приїхали своїм транспортом. Тому робимо все, що можемо, аби підтримати людей дистанційно. Ми на постійному контакті з Херсонською ОВА. Усю допомогу передаємо відповідно до їхнього запиту», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Нагадаємо, зі складу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги передали гуманітарну допомогу на Херсонщину.