Головна Політика У Львові відбулась зустріч членів Асоціації «ЕКО кластер»

У Львові відбулась зустріч членів Асоціації «ЕКО кластер»

Під час заходу обговорили кроки у напрямку охорони довкілля.

У середу, 7 червня, у Львові відбулася зустріч членів ГС «Асоціації «ЕКО кластер». Під час зустрічі обговорили кроки Асоціації у напрямку охорони довкілля і сталого розвитку. Участь в зустрічі взяла т.в.о. начальника департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА Оксана Війтик

Під час зустрічі голова Асоціації Олег Бота поділився здобутками за попередній період та напрацюваннями, які планують втілити у майбутньому. Водночас виконавчий директор Асоціації Олена Вітрак представила концепцію екобізнес-школи і стратегію екологічної безпеки та адаптації до зміни клімату.

«Бізнес в Україні повинен бути провідником екологізації свідомості та економічної поведінки, як найбільш активна суспільна верства, який має будувати свою діяльність з урахуванням принципів екологічної відповідальності та сталого розвитку. Саме тому, в межах Асоціації «ЕКО кластер», створили екобізнес-школу, щоб максимально використовувати всі можливості платформи Асоціації для розвитку бізнесу із врахуванням принципів сталого розвитку і охорони довкілля», – зазначила Олена Вітрак.

Т.в.о. начальника департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА Оксана Війтик, директор Наукового парку Львівського національного університету імені Івана Франка «Інновації та підприємництво» Назарій Демчишак та Голова Львівської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги Мирослав Мальований висловили свою підтримку реалізації концепції екобізнес-школи.

Розроблена стратегія є альтернативним документом до затвердженої в області ініціативи, яка визначає ключові вектори розвитку регіону на довгострокову перспективу в сфері екологічної безпеки та адаптації до зміни клімату із врахуванням принципів Європейського зеленого курсу.

Директор компанії «Стронг Енерджі Захід» Юрій Пульгун також ознайомив присутніх з інноваціями в сільському господарстві на прикладі діяльності власної компанії.

Зауважимо, ГС «Асоціації «ЕКО кластер» запрошує природоорієнтовані компанії та організації долучатися до Асоціації «ЕКО кластер». Детальніше щодо співпраці та членства можна дізнатися за номером телефону: +380 67 725 54 32. Про діяльність кластеру можна дізнатися на каналі ECO CLUSTER UA.