Головна Листи Львівська ОВА та БФ «Відкриті очі» передали військовим зі Львівщини 900 комплектів...

Львівська ОВА та БФ «Відкриті очі» передали військовим зі Львівщини 900 комплектів літньої форми

Загалом фонд витратив 13 мільйонів гривень від початку повномасштабного вторгнення на закупівлю форми для військовослужбовців.

Сьогодні, 9 червня, благодійний фонд SoftServe «Відкриті очі» спільно з Львівською обласною військовою адміністрацією передали військовим Львівщини 900 комплектів літньої форми.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький розповів, що комплекти форми передадуть для бригад Львівщини:

«Відповідно до запитів, форми передамо 80 окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗСУ, 24 ОМБр імені короля Данила, 103-ій окремій бригаді територіальної оборони Збройних Сил України, 125 окремій бригаді територіальної оборони Збройних сил України і Львівському обласному ТЦК та СП. Надзвичайно вдячний за таку допомогу благодійному фонду «Відкриті очі» компанії SoftServe та за наше партнерство в усіх ініціативах задля допомоги нашим захисникам, вимушеним переселенцям і людям, які з різних причин залишаються на прифронтових територіях», – наголосив Максим Козицький.

Старший віце-президент з адміністративних питань компанії SoftServe Юрій Стогній зазначив, що благодійний фонд компанії від лютого минулого року закупив 1900 комплектів військової форми, як зимової, так літньої.  Загальна вартість – 13 мільйонів гривень.

«Наша компанія та наш фонд завдячують співпраці з Львівською ОВА, адже адже лише з належною координацією процесів нам вдається надавати підтримку тим, хто її потребує. Ми готові надалі реалізовувати ідеї адміністрації та долучатися до наступних ініціатив. Лише підтримуючи наших військовослужбовців вдастся виграти війну та повернути своє. Слава Україні та її Збройним силам»! – Наголосив Юрій Стогній.

Координаторка програм БФ «Відкриті очі» Ганна Осадчук розповіла, що ще 300 форм, у тому числі жіночих, фонд розподілить найближчим часом.

«Я дуже рада бути тут, а особливо приємно бачити захисників, які одразу отримають цю форму та передадуть своїм побратимам у 8 військових частин Львівщини. Форми виготовив український виробник М-Тас, один з найкращих на ринку. Кожен комплект складається з кителя, штанів та футболки. Ми дуже раді, що нам вдалося передати цю форму на початку літа, адже інколи виробники затримуються через велике навантаження чи через логістичні питання. Ми раді підтримати цю ініціативу та допомогти тим, хто боронить нашу державу», – резюмувала Ганна Осадчук.

Як розповів представник 125-ї бригади ТРО міста Львова полковник Андрій Кучерявенко, така форма є зручною та дозволяє військовим почуватися комфортно під час виконання бойових завдань.

Додамо, минулого року фонд спільно зі Львівською ОВА передав військовим 700 комплектів нової зимової форми від того ж виробника.