Головна Листи Львівський ярмарок смаку презентує органічні, крафтові молочні та локальні продукти

Львівський ярмарок смаку презентує органічні, крафтові молочні та локальні продукти

У неділю, 7 травня, у Львові, на подвір’ї комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський палац мистецтв», відбудеться Львівський ярмарок смаку. Захід познайомить львів’ян і гостей міста з виробниками та переробниками сертифікованої органічної продукції з різних куточків України.

«Ярмарок – це важливий інструмент підтримки фермерів, які попри війну та важкі економічні обставини, працюють у тилу задля перемоги, сплачують податки, забезпечують державу та фронт продуктами.

З одного боку – це промоція фермерів, допомога в залученні додаткового клієнта та безпосередній збут продукції, а з іншого – можливість для споживача зустрітись із локальним виробником унікального якісного продукту», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

На ярмарку представлять продукцію 50 виробників: мед, чаї, соки, сири та іншу молочну продукцію, пастилу, крупи, олію, джеми, м’ясні вироби та інше.

Відвідувачі зможуть взяти участь у відкритих майстер-класах, дегустаціях та вікторинах на сирну тематику із смачними призами.

Львівський ярмарок смаку працюватиме з 11:00 до 19:00 години.

Локація: м. Львів, вул. Миколи Коперника, 17.

Вхід безкоштовний.

Організатори заходу: Львівська ОВА, Львівська міська громадська організація «Екотерра», спільнота поціновувачів сиру ProCheese.

Захід відбудеться під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України, за підтримки швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).