Головна Листи Охматдит планують зробити комфортнішим для перебування дітей та відвідувачів

Охматдит планують зробити комфортнішим для перебування дітей та відвідувачів

Здійснити реконструкцію першого поверху під потреби пацієнтів запланували у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні “Охмадит”.

Щоби комунальна дитяча лікарня стала більш комфортною для перебування дітей, батьків та відвідувачів, хол та суміжний коридор лікарні планують оновити.

Проект реконструкції розробить архітектурно-інжинірингова компанія. 3 травня, під час зустрічі адміністрації лікарні з опікунською радою шпиталю та представниками компанії було обговорено основні деталі проекту.

«Маємо розуміння об’ємів робіт і функціонального призначення першого поверху лікарні. На жаль, сучасним потребам 21 століття воно не відповідає. Тому треба усе комплексно проаналізувати. В першу чергу лікарня має бути зручною. А вхід має бути комфортним з точки зору інклюзії», – повідомив провідний архітектор, керівник проекту архітектурно-інжинірингової компанії AVR Development Євген Доля.

На зустрічі також домовилися осучаснити будівлю, залишивши автентичні елементи. Проектні роботи з реконструкції приміщень будуть виконані безкоштовно.

«Зараз скрутні часи. Коштів на такі видатки немає, але лікарня має виглядати красиво. Тож ми дякуємо компанії за можливість розробити проект. Ця модерна будівля вже втратила свій шарм. Я пам’ятаю як ще був студентом і сюди приходив. Ми хочемо відродити шарм красивої європейської клініки. Аби наші маленькі пацієнти відчували, що тут цінують їх здоров’я», – повідомив директор лікарні Дмитро Квіт.

Наступний крок – пошук благодійників, які допоможуть втілити проєкт в життя.