Головна Листи Львівський обласний перинатальний центр переказав 100 000 грн Благодійному фонду «Охматдит –...

Львівський обласний перинатальний центр переказав 100 000 грн Благодійному фонду «Охматдит – здорове дитинство»

Львівський обласний клінічний перинатальний центр взяв на себе ініціативу допомогти Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит”, яка постраждала від ракетного удару 8 липня.

Російські ракети пошкодили споруди лікарні “Охматдит” у Києві, зруйнували комунікаційні засоби, електро- та водопостачання.

«Охматдит» – найбільша дитяча лікарня України. Здавалось би, що за понад два роки війни ми вже звикли до цинічності та підступності ворога. Але вдаривши ракетою по найвразливіших — по дітях, терористи вчергове довели, що не мають межі жорстокості у своїх діях.

Влучання в дитячу лікарю — це продуманий і цілеспрямований геноцид проти нашого народу. Ворог робить все, щоб знищити нашу націю, але йому це не вдасться. Неможливо бути осторонь, коли діти гинуть. росія та росіяни мають відповісти за це», – наголосили у медзакладі.

“Дякую нашим лікарям за солідарність, дякую всім, хто долучається до благодійного збору для столичної дитячої лікарні. Нагадаю, за добу після терористичного акту росії ми зі світом зібрали понад 250 мільйонів гривень” , – зауважив в.о голови Львівської обласної ради Юрій Холод.