Головна Листи Майже 5000 осіб отримали щеплення у центрах вакцинації цими вихідними

Майже 5000 осіб отримали щеплення у центрах вакцинації цими вихідними

За вихідні дні, 26-28 червня, у центрах вакцинації на Львівщині щеплення від коронавірусу отримали 4577 осіб. Про це інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

“Вже більше року пандемія є найбільшим страхом у всьому світі, який коштує мільйони життів. Однак, коронавірус потрохи зникає і в цьому безперечно велика заслуга вакцин. Кількість провакцинованих та кількість нових випадків захворювання – це ті фактори, які змінюють правила гри. COVID-19 – це гідний суперник, проте не варто піддаватись. Ми маємо перемогти”, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

У департаменті наголошують, що вакцинація проти коронавірусу запобігає зараженню та зменшує тяжкість коронавірусної інфекції у вакцинованих осіб.

Нагадаємо, що цими вихідними на Львівщині працювали від 9 до 13 центрів вакцинації, зокрема, 4 центри у Львові, а також у Бродах, Дрогобичі, Золочеві, Трускавці, Стрию, Новояворівську, Новому Роздолі, Жовкві та Червонограді. Щоб отримати щеплення необхідно зареєструватися у список очікування в додатку чи на порталі “Дія” і приїхати до центру вакцинаціії, при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.

Загалом в області проведено 154 792 щеплення (Львівщина на четвертому місці за темпами вакцинації серед областей України). У Центрах вакцинації всього провакцинували 15 999 людей, з них 4577 за ці вихідні.

Графік роботи центрів вакцинації у наступні вихідні дні буде опублікований на сайті Львівської облдержадміністрації.

Майже 5000 осіб отримали щеплення у центрах вакцинації цими вихідними

Майже 5000 осіб отримали щеплення у центрах вакцинації цими вихідними