Головна Листи Максим Козицький вручив подяки волонтерам, які надають підтримку евакуйованим на залізничному вокзалі...

Максим Козицький вручив подяки волонтерам, які надають підтримку евакуйованим на залізничному вокзалі у Львові

Ініціатива «Медико-психологічна допомога» працює з початку повномасштабного вторгнення і до сьогоднішнього дня.

Волонтери «Медико-психологічної допомоги» отримали подяки від начальника Львівської ОВА Максима Козицького, зокрема, Руслан Грицак, Ольга Швед, Назарій Деркач, Олександр Раковський, Олександра Янович. Служба, яка зустрічає всіх приїжджих людей, надає супровід, інформаційну та психосоціальну підтримку, працює на Львівщині з 2022 року. Подяки від керівника «Медико-психологічної допомоги» отримали близько 100 волонтерів.

Ініціатива «Медико-психологічна допомога», яку ініціював начальник Львівської ОВА Максим Козицький, працює з початку повномасштабного вторгнення і до сьогоднішнього дня. У квітні волонтери зустріли 886 осіб. На початку травня – 367.

«Діяльність Служби дала можливість всім людям, які прибули на Львівщину і прибувають до сьогодні, вчасно отримати допомогу. Частина волонтерів «Медико-психологічної допомоги» – особи з категорії внутрішньо переміщених, які спочатку самі потребували допомоги, а сьогодні надають схожу модель підтримки тим, хто прибуває. Евакуаційні вагони прибувають щоденно з Покровська, Харкова та Запоріжжя. У звʼязку з цими подіями запрошуємо на волонтерство», – зазначають у ГО «Птаха України».

Щоб стати волонтером зареєструйтеся за покликанням. Анкета для отримання допомоги тутЦентри надання психосоціальної допомоги на Львівщині.

Гаряча лінія «Медико-психологічної допомоги» громадської організації «Птаха України»: +380 68 003 4014.