Головна Право Спецпризначенці поліції Львівщини крок за кроком розміновують українську землю

Спецпризначенці поліції Львівщини крок за кроком розміновують українську землю

Сотні квадратних кілометрів розмінованої землі та сотні тисяч знешкоджених вибухівок: вже другий рік поспіль співробітники полку особливого призначення поліції Львівщини пліч-о-пліч з колегами з усіх областей та вибухотехніками Нацполіції, очищують від російських мін, авіаційних бомб та нерозірваних снарядів деокуповані території.

Попереду ще багато роботи. Правоохоронці розповідають, що щільність замінувань вражає, адже ворог намагається зробити усе, аби вбити якомога більше саме мирних українців та вщент зруйнувати міста та села. Часто загарбники закладають вибухонебезпечні предмети в неочікуваних місцях та спеціально маскують їх під іграшки або предмети побуту, адже їхньою ціллю є цивільне населення.

Співробітникам полку поліції особливого призначення Львівщини доводиться працювати у вкрай важких умовах, коли виявляти вибухівки під завалами практично неможливо. Саме завдяки спеціальній техніці, ці завдання правоохоронці виконують швидко та безпечно.

Окрім цього, спецпризначенцям доводиться досконало вивчати нову тактику мінувань, яку вигадують окупанти та досліджувати нові види вибухонебезпечних пристроїв.

Правоохоронці кажуть, що жодного страху під час розмінувань у них нема, є чіткість дій та виваженість, а ще непоборне бажання, аби українська земля знову стала безпечною, і у міста та села знову повернулося мирне та щасливе життя.