Головна Листи Медики Донеччини отримали 100 бронежилетів від Львівського оборонного кластеру (фото)

Медики Донеччини отримали 100 бронежилетів від Львівського оборонного кластеру (фото)

Команда Львівського оборонного кластеру вирушила з гуманітарною місією по областях України, аби забезпечити медиків прифронтових районів бронежилетами.

Учора ЛОК приїхав на Донеччину. Тут медики демонструють справжній героїзм, адже продовжують працювати під постійними обстрілами російських окупантів.

100 спеціалізованих бронежилетів від команди ЛОК та експертів з Харківського індивідуального захисту передали в межах проєкту «Захистимо тих, хто рятує». Партнер проєкту – The Renew Democracy Initiative.

ЛОК уже передав бронежилети для медиків Харківщини. Попереду ще Запорізька та Миколаївська області. Усього ж в межах проєкту медики, які працюють у зоні бойових дій та прифронтових районах, отримають 3 тисячі спеціалізованих бронежилетів. Усі бронежилети передаються безкоштовно.

Загалом, Львівський Оборонний Кластер уже передав понад 85 тисяч бронежилетів для захисників на передову, у тому числі рятувальникам та нацгвардійцям. ЛОК активно співпрацює з Львівською ОВА, долучається до багатьох ініціатив, зокрема укомплектовує амуніцією автомобілі, які відправляють на передову з Львівщини в межах ініціативи «1000 автомобілів свободи».