Головна Листи Моршинській школі-ліцею присвоїли ім’я її випускника, захисника України Константина Малецького

Моршинській школі-ліцею присвоїли ім’я її випускника, захисника України Константина Малецького

Учора, 11 травня, на сесії Моршинської міської ради депутати прийняли рішення про присвоєння закладу середньої освіти в місті Моршині ім’я Константина Малецького.

«Ми сьогодні на сесії одноголосно підтримали ініціативу педагогічного колективу Моршинської школи-ліцею, яка потім обговорювалася громадськістю, і згідно з законом я вніс це подання на розгляд сесії, тож тепер наша школа перейменована на Моршинський ліцей імені Константина Малецького», – прокоментував рішення сесії міський голова Руслан Ільницький.

Костянтин Малецький (позивний «Рутен») – загинув 25 січня 2023 року в бою з російськими окупантами під Бахмутом на Донеччині. Під час ворожого артилерійського обстрілу прикрив собою медика і пораненого побратима від уламків міни. Однак сам зазнав смертельних поранень. Воїн місяць не дожив до свого 20-річчя.

Костянтин народився і жив у Моршині та навчався в Моршинській школі-ліцей. Потім закінчив Львівський ліцей імені Героїв Крут. На другий день повномасштабної війни, 25 лютого 2022 року, хлопець вступив до лави ТРО, став бійцем 65-го Стрийського батальйону. З 27 квітня виконував бойові задачі на передовій. На початку грудня 2022-го приєднався до лав 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ (колишній «Азов» ССО). Обіймав посаду стрільця.

Посмертно солдат Малецький нагороджений орденом «За мужність».

Стрийська РВА