Головна Листи У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі консультуватиме і оперуватиме відомий пластичний хірург...

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі консультуватиме і оперуватиме відомий пластичний хірург із Туреччини

У комунальному закладі Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» відкрили попередній онлайн запис на консультацію до відомого пластичного хірурга з Туреччини Хакана Агіра. У Центрі він перебуватиме з 22 до 26 травня. Це вже буде сьомий візит хірурга з Туреччини у лікарню.

«Як і у попередні візити, професор Хакан Агір планує проконсультувати дітей із вродженими вадами обличчя і тіла, післяопіковими та постравматичними наслідками.

Окрім консультацій, відомий хірург також має намір прооперувати маленьких пацієнтів, котрих він оглядав під час свого візиту у лютому. Оперуватиме турецький хірург разом з лікарями Центру. Консультації і операції для дітей є безкоштовними», – розповіли в комунальному закладі.

Лікар прийматиме пацієнтів лише за попереднім ЗАПИСОМ.

Загалом Хакан Агір проконсультував майже 400 дітей з різних областей України та провів понад 100 оперативних втручань.