Головна Листи На базі Львівського медколеджу післядипломної освіти стартував тренінг «Догляд за пацієнтами з...

На базі Львівського медколеджу післядипломної освіти стартував тренінг «Догляд за пацієнтами з COVID-19»

У середу, 1 грудня, на базі комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти» розпочався триденний тренінг «Догляд за пацієнтами з COVID-19 під час механічної вентиляції легень» для викладачів медичних коледжів України.

Тренінг реалізується Фондом «Наука для розвитку» (Варшава) в межах проєкту «Підвищення безпеки та якості діагностики й інших медичних послуг у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Польщі за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Теоретична частина першого дня тренінгу відбулася на базі КНП «4 міська клінічна лікарня м. Львова», яка є партнером проєкту.

Вступну частину теоретичного тренінгу розпочали директорка Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти Леся Вовк, заступниця начальника управління охорони здоров’я Львівської міської ради Ірина Хрущ, директорка Центру післядипломної освіти медичних сестер та акушерок м. Жешув (Польща) Йоанна Пшибек-Міта.

Учасники тренінгу заслухали доповіді викладачів Жешівського університету і Центру післядипломної освіти медсестер та акушерок, магістрів медсестринства, практикуючих сестер медичних Ельжбети Міштак та Христини Возняк «Фізіологія органів дихання», «Оксигенотерапія в інтенсивній терапії», «Фармакотерапія дихальної недостатності», а також пройшли тестування.

Упродовж 2-3 грудня учасники тренінгу будуть відпрацьовувати практичні навички по догляду за пацієнтами під час механічної вентиляції легень у симуляційно-тренінговому центрі Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти.

Учасники І етапу тренінгу – викладачі медичних коледжів зі Львова, Самбора, Чернівців, Івано-Франківська, Тернополя, Кропивницького, Кривого Рогу, Кременця та інших міст України.

У березні 2022 року відбудеться ІІ етап навчального тренінгу для медичних сестер.