Головна Листи На Бущині старт вакцинації населення від COVID розпочнеться у лютому

На Бущині старт вакцинації населення від COVID розпочнеться у лютому

 Згідно із планом вакцинації її проводитимуть у чотири етапи безкоштовно.

Як розповіли Буському медіа порталі в державній установі “Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”, перший етап – для людей з критичним ризиком інфікування  (Буський терцентр), медики які працють з хворими на ковід (Ріпнів та відділ Буської ЦРЛ). Терміни провення: лютий-квітень. Другий – для людей з надзвичайним високиим ризиком інвікування. Термін – до червня 2021 року. Третій – для людей, які підтримують життєдільність та безпеку України та люди з високим ризиком інфікуванння. Термін –  до вересеня. Четвертий етап – для людей із підвищеним ризиком інфікуванння. Термін – до березеня 2022 року.

Буде й пятий етап, на якому ін’єкцію робитимуть тим громадянам, які не входять до пріоритетних груп, але не безкоштовно.

Згідно інформації МОЗ, Україна гарантовано отримає 8 мільйонів доз вакцини проти Ковіду, йдуть перемовини про збільшення доз. Вже підписано контракт на купівлю майде 2 млн доз китайської вакцини проти Ковіду – від виробника, який має значний досвід і щорічно реалізовує сотні мільйонів доз вакцини. Також наша держава веде переговори з іншими країнами – виробниками вакцин. Із сплином часу будуть розроблені нові ще більш ефіективніші вакцини у світі.

У Львівському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я України пояснюють, чому  людям важливо вакцинуватись:

  1. Коли людина хворіє на COVID, ця хвороба може бути трьох форм: легка, середня та важка. Вакцина є захистом від важкої форми хвороби.
  2. Вакцинація зменшить смертість та розвантажить медичну систему в госпіталізації.

Вакцинація планується розпочатись у середині лютого.