Головна Листи На Львівщині 11 липня в Центрах вакцинації щеплення від COVID-19 отримали 2260...

На Львівщині 11 липня в Центрах вакцинації щеплення від COVID-19 отримали 2260 особи

“Вакцинація триває лише 2 хвилини, хвороба ж має дуже розмиті межі. І у цій ситуації, яка стосується життя, ми не можемо робити помилкових кроків”, – Орест Чемерис

Центри вакцинації населення продовжують збирати охочих провакцинуватись проти коронавірусної інфекції. Завдяки цим центрам мешканці області можуть отримати щеплення проти коронавірусу у вихідні дні. Сьогодні для вакцинації працювали 10 центрів у м. Львові, Дрогобичі, Золочеві, Новому Роздолі, Трускавці та Стрию.

Станом на 19.00 год 11 липня 2021 року щеплення отримали 2260 особи, в тому числі: стадіон “Арена Львів” – 486; ТРЦ “Форум Львів” – 531; Культурно-освітній центр ім. О.Довженка – 434; ТРК “Victoria Gardens” – 273; Медцентр “IQMED Clinic” – 85; м. Золочів – 6; м. Дрогобич – 115; м.Трускавець – 167; м.Стрий – 156; м.Новий Розділ – 7. Стан усіх провакцинованих задовільний.

Загалом у центрах вакцинації населення в області отримали щеплення 29135 осіб, з них 5063 цих вихідних.

“Вакцинація населення це основна стратегія протидії впливу COVID-19 та найпотужніший інструмент у цій боротьбі. Великим досягненням цього процесу є зниження кількості хворих та рівня складності захворюваності. У Львівській області вже використано 221028 доз вакцин, з яких 70432 – друга доза. Щодо рівня захворюваності, то за останню добу проведено 678 досліджень, виявлено коронавірус у 7 осіб. Оскільки інфекції продовжують поширюватися єдиний метод зменшити оберти розповсюдження інфекції це зробити щеплення достатній кількості людей, тоді вірусу просто нікуди буде діватися. Різниця між тими хто провакцинувався і тими, хто не отримав щеплення це саме той фактор, який є вирішальним. Сподіваюсь, що усі виклики будуть подолані, а вірус втратить свій потенційний вплив на здоров’я населення. Вакцинація триває лише 2 хвилини, хвороба ж має дуже розмиті межі. І у цій ситуації, яка стосується життя, ми не можемо робити помилкових кроків. Пандемія коронавірусу довела, що в інфекційних хвороб нема ні кордонів, ні обраних націй, ні певних категорій. Тому варто розуміти, що вакцинація це спосіб захистити не тільки себе, а й інших”,- наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

За підтримку плану вакцинації у Львівській області висловлюємо вдячність усім учасникам процесу, від координаторів до організаторів, від медиків до тих, хто виявив бажання провакцинуватись, ви всі є невід’ємними складовими великої команди у боротьбі проти коронавірусу. Ви робите вакцинацію успішною. Кампанія прогресує і це тільки тому, що всі, абсолютно всі, роблять надзвичайну роботу.

Всього в області провакциновано 221028 людей, з них Covishield – 38403, CoronaVac – 77256, Comirnaty – 50030, AstraZeneca – 55339.