Головна Листи На Львівщині двоє дітей без батьківського піклування знайшли нову родину

На Львівщині двоє дітей без батьківського піклування знайшли нову родину

Двох сестер віком 10 та 11 років влаштували у дитячий будинок сімейного типу, який евакуювався на територію Львівщини із Запорізької області.

За бажанням батьків-вихователів у травні 2023 згідно з рішенням виконавчого комітету Стрийської міської ради забезпечено функціонування будинку на території м. Стрий.

Відтепер в родині проживає вісім дітей-вихованців.

«Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, повинні виховуватися в сім’ях. Це є один з головних пріоритетів  на Львівщині Діти мають рости здоровими, творчими та успішними людьми успішної країни», – зазначив начальник Служби у справах дітей ЛОВА Володимир Лис.

Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, в яку влаштовуються на виховання та спільне проживання не менше як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Загалом в області функціонує 44 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 299 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 77 прийомних сімей, в яких виховується 144 дитини-сироти та дитини,  позбавленої батьківського піклування.