Головна Освіта Депутати обласної ради поспілкувалися зі студентами-правниками Львівського національного університету імені Івана Франка

Депутати обласної ради поспілкувалися зі студентами-правниками Львівського національного університету імені Івана Франка

Депутати Львівської обласної ради Ярослав Гасяк, Наталія Галецька, Микола Іщук, Тарас Подвірний сьогодні, 22 листопада, поспілкувалися зі студентами 4 курсу юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Студенти-правники відвідують органи державної влади і місцевого самоврядування, щоб дізнатися про їх основні завдання, функції та повноваження, а також з’ясувати особливості роботи в умовах воєнного стану.

На початку зустрічі Ярослав Гасяк охарактеризував основні напрямки роботи Львівської обласної ради, наголосивши, що депутати у найвищому представницькому органі нашої області – Львівській обласній раді – представляють інтереси територіальних громад, беруть участь у роботі профільних депутатських комісій, робочих групах, засіданнях сесії ради тощо.

«Використовуйте студентський час із користю для навчання, щоб стати найкращими у своїй галузі», – побажав молоді Ярослав Гасяк.

Голова комісії з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Наталія Галецька розповіла студентам про основні закони, якими керуються у своїй діяльності депутати місцевих рад, про міжнародну діяльність Львівщини, залучення міжнародної технічної допомоги для розвитку громад.

«Міжнародною співпрацею в Україні може займатися не лише Міністерство закордонних справ і Президент, а й місцева влада. Активною роботою можна принести користь своїй громаді, реалізуючи міжнародні проєкти», – зауважила Наталія Галецька.

Голова депутатської комісії з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій Микола Іщук розказав про співпрацю Львівщини з іншими областями України в галузі соціального захисту. Депутат повідомив, що на Львівщині зараз проживає 300 тисяч внутрішньо переміщених осіб зі східних і південних областей.

Заступник голови комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Тарас Подвірний поділився з молоддю своїм досвідом роботи у Верховній Раді України, зокрема у підготовці законопроєктів. Також депутат розповів про свою діяльність як представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області.

На завершення спікери відповіли на запитання студентів і подискутували на актуальні юридичні теми.