Головна Листи На Львівщину евакуаційними потягами прибули ще понад сотня переселенців

На Львівщину евакуаційними потягами прибули ще понад сотня переселенців

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про головне за добу, що минула.

Як зазначив очільник області упродовж минулої доби загроз ракетних ударів в області не було.

Евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 113 вимушених переселенців.

До Перемишля з нашої області чотирма потягами вирушили 1545 осіб.

«Пункти Незламності» у Стрийському районі отримали 10 сучасних твердопаливних конвекційних печей, 11 тепловентиляторів, 235 теплих ковдр, 121 освітлювальну лампу, 5 термопотів для заварювання кави та чаю, 225 наборів антисептиків. Таку допомогу надали UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в УкраїніNEEKA Ukraine за сприяння Департамент економічної політики Львівської ОДА.

У Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Роман Ростикус, Уляна Рачинська та Аліна Лістунова зі Львівщини стали чемпіонами. Загалом легкоатлети зі Львівської області вибороли 16 медалей на чемпіонаті. Докладніше: https://bit.ly/3El7Kqy

У ліцеї села Угерсько Стрийського району провели благодійний ярмарок, щоб підтримати Збройні Сили України. Участь у заході взяли учні, їхні батьки, працівники ліцею та місцеві жителі. Завітали на ярмарок воїни, зокрема територіальної оборони, а також оперний співак і Народний артист України Олег Лихач. Під час події вдалось зібрати 60 тисяч гривень. Усі кошти передали волонтерам БФ «Ангели ЗСУ».