Головна Листи На Львівщині зафіксовано ймовірний випадок інфікування коронавірусом

На Львівщині зафіксовано ймовірний випадок інфікування коронавірусом

Приватною лабораторією підтверджено COVID-19 у пацієнта 1961 р.н., який повернувся з Німеччини 13 березня.

Після повернення, консультації інфекціоніста, він разом з дружиною перебував на самоізоляції – карантині.

«З першого дня самоізоляції він не контактував ні з ким», – наголосив во директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

Подружжя здало аналізи у приватну лабораторію. Відтак, у чоловіка позитивний аналіз, у дружини – негативний.

«Сьогодні до нас звернувся на консультацію пацієнт, який повідомив, що у нього позитивний аналіз на коронавірус, що він робив у приватній лабораторії», – додав Андрій Васько.

Зараз стан пацієнта задовільний, у нього немає ознак захворювання. Він не потребує госпіталізації у стаціонар Львівської обласної інфекційної лікарні, як і не потребує амбулаторного медикаментозного лікування.

За словами Андрія Васька, у чоловіка повторно взяли аналіз для підтвердження чи спростування результатів референс-лабораторією МОЗ.

«Він здав аналіз при відсутності симптомів. Всі особи, які повертаються з-за кордону два тижні повинні перебувати на каратнині вдома», – повідомляє керівник департаменту.

Щодо лабораторії, як зазначає Андрій Васько, такі заклади зобов’язані повідомляти департамент охорони здоров’я про позитивні результати аналізу на будь-яку небезпечну хворобу.

«Лабораторії прийшло підтвердження позитивного на коронавірусу і вони одразу повідомили нас про це», – додав він.