Головна Листи Одна з переможниць Львівського обласного конкурсу журналістських робіт віддасть премію на потреби...

Одна з переможниць Львівського обласного конкурсу журналістських робіт віддасть премію на потреби ЗСУ

Вона повідомила про це під час нагородження.

Сьогодні, 10 серпня, у Львівській обласній військовій адміністрації нагородили переможців обласного конкурсу журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва.

Під час нагородження головна редакторка газети «Наш край» Галина Сорока, яка з матеріалом «Кшиштоф Мушак – воїн, азовець, патріот України!» перемогла у номінації «Матеріал, розміщений в друкованому медіа», повідомила, що кошти, які передбачені перемогою, хоче передати на потреби Збройних сил України.

«Дуже дякую за цю нагороду. Для мене вона є вкрай неочікуваною та приємною несподіванкою. Газета «Наш край» від початку повномасштабної війни ні на день не припинила роботу. Ми випускаємо тижневики, у яких висвітлюємо актуальні події, які відбуваються на лінії фронту. Я часто розмовляю з нашими воїнами. Вони попри всі випробування залишаються вмотивованими та мужніми. Я плачу, чуючи їх історії, і намагаюся брати з них приклад. З їхньої мужності та незламності. Цю перемогу присвячую нашим воїнам, а виручені кошти – хочу віддати на потреби ЗСУ», – сказала Галина Сорока.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький подякував пані Галині, усім переможцям та учасникам конкурсу, а також батькам Тараса Матвіїва, усім новітнім Героям України і нашим захисникам та захисницям, які зараз на передовій.

«Тарас Матвіїв в одному зі своїх блогів написав дуже важливі слова: «У час великих змін злочинно стояти осторонь». Дякую тим журналістам, які не стоять осторонь. Про війну треба розповідати, про ті щоденні подвиги, які здійснюють наші військові. Завдяки нашим збройним силам ми маємо державу, а завдяки роботі журналістів далеко за межами України знають про цю війну. Дякую усім, хто взяв участь в конкурсі та дописав чергову сторінку нашої спільної історії», – наголосив Максим Козицький.

Повний перелік переможців –  тут. 

Як нагороджували переможців та учасників, можна побачити за посиланням.

Довідково:

Тарас Матвіїв – журналіст, громадський діяч, військовий волонтер, лейтенант ЗСУ, Герой України. Служив у 24 ОМБр імені короля Данила. Загинув 10 липня 2020 року, коли рятував побратимів з-під мінометного обстрілу.

Обласний конкурс журналістських робіт має на меті відзначити та підтримати журналістів – авторів матеріалів на військову тематику, вшанувати військові подвиги різних військових підрозділів та військ, які дислокуються на Львівщині. Крім цього, він спрямований на патріотичне виховання майбутніх поколінь на прикладі подвигів українських захисників, таких як Тарас Матвіїв. Конкурс проводять в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області.