Головна Сільське господарство Понад 100 сільгоспвиробників Львівської області отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

Понад 100 сільгоспвиробників Львівської області отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

Ще 102 суб’єкти підприємництва галузі агропромислового розвитку отримають фінансову підтримку з обласного бюджету на загальну суму 26,4 млн. грн.

Таке рішення сьогодні, 10 серпня, ухвалили на черговому засіданні комісії з визначення одержувачів фінансової підтримки в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки.

Про це повідомив заступник голови Львівської облради Юрій Холод.

Члени комісії розглянули 104 заявки сільськогосподарських виробників та визначили одержувачів фінансової підтримки за такими заходами:

– відшкодування відсотків за договорами фінансового лізингу отримає 1 суб’єкт підприємництва в сумі 200 тис. грн;

– пільгові кредити на зворотній основі отримають 4 суб’єкти підприємництва в сумі 2,0 млн. грн для забезпечення проведення комплексу польових робіт у 2023 році та придбання основних засобів;

– дотацію за приріст 747 голів корів отримають 96 суб’єктів підприємництва в сумі 22,4 млн. грн;

– пільговий кредити на зворотній основі на створення об’єкту з переробки сої в сумі 1,8 млн. грн.

Від почату року підтримку отримали понад 170 аграріїв Львівщини на суму 42,7 мільйона гривень.

«Загальний бюджет програми з підтримки аграрного сектору області цьогоріч становить 47,9 млн грн. Ми були першою областю в Україні, яка відновила допомогу фермерам з обласного бюджету під час повномасштабної війни. А тепер наша програма має найвищі показники фінансування. Це означає, що аграрний сектор Львівщини для нас є пріоритетом, а місцеві виробники можуть розраховувати на розуміння та сприяння з боку обласної влади», – зауважив Юрій Холод.

Участь у роботі комісії взяв також голова постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської обласної ради Юрій Раделицький.